Vaša svadba

Svadba

Svadobná torta a koláčiky sú jedným z vrcholov svadby, a teda musia byť dokonalé.  Dávame si extrémne záležať, aby boli presne podľa Vašich predstáv a keď predstavu nemáte, my Vám s ňou pomôžeme. 

Tvorbe svadobných tortičiek, koláčov, candy barov a výslužiek sa venujeme už viac ako deväť rokov. Chystáme svadby pre desať ľudí, ale aj tie obrovské pre tristo hostí. 

Tortičky nechávame nahé, polonahé, prípadne ich obliekame do poťahového krému, fondánu alebo zrkadlovej glazúry. Pracujeme aj so zlatom, jedlými kvetinkami, isomaltom. 

Skrátka a jednoducho, milujeme výzvy.

Svadobná torta

Ako postupovať?

Krok Prvý

Zavolajte nám, skontrolujeme dostupnosť termínu.

Krok Druhý

Dohodnite si ochutnávku.

Krok tretí

Dostavte sa k nám s poloprázdnym bruškom.

Krok štvrtý

Všetko Vám vysvetlíme, v počtoch poradíme a detaily doladíme.

Krok piaty

Po uhradení zálohy Vás zaradíme do nášho svadobného programu a teda sa stávate oficiálne marlotkovskými nevestoženíchmi.

Krok šiesty

Koláčiky napečieme, vyzdobíme, dovezieme a už len svadba.

Krok siedmy

Pošlite nám foto, teda ak budete chcieť, nech vidíme, ako sa s Vami naše koláčiky zabávali.

Portfólio

candybar
svadobne kolace

Chceli by ste viac z našej ponuky?

Najčastejšie otázky

Môžeme Vaše koláčiky niekde ochutnať?

Jasné, že môžete, bola by škoda sa tomu vyhnúť. Svadobné ochutnávky prebiehajú v Marlotke, po predchádzajúcej telefonickej dohode.

Koľko stojí 1 kg torty?

Tortičky nepredávame na kilá. Cena závisí od počtu porcií a tiež výzdoby. Preto organizujeme ochutnávky, aby sme vedeli, akú veľkú tortičku potrebujete, aký design na nej vytvoríme a následne určíme cenu. Naše ceny sa pohybujú v rozmedzí 4-6 EUR za porciu.

Kedy je vhodné začať riešiť svadobné sladkosti?

Rozhodne čo najskôr! Sú magické termíny, ktoré sú obsadené už mesiace dopredu. Netreba si to nechávať na poslednú chvíľu.

Zabezpečujete dovoz?

Sladkosti Vám na namiesto konania svadby privezieme našim chladiarenským autom.

Viete zohľadniť intolerancie?

Áno, vieme. Bezlepkové a bez laktózy pečieme bežne. Snažíme sa tiež dopriať sladké osôbkam s inými intoleranciami. Stačí nám zavolať a my už niečo vymyslíme.

Zabezpečíme za Vás

Bojíte sa prevozu svadobnej torty, či neviete, kde by ste si požičali svadobný inventár, nechajte to na nás, okrem pečenia tortičky a koláčikov Vám zabezpečíme aj dovoz, či požičanie toho správneho podnosu na Vašu svadbu.

Svadobná torta

Dovoz chladiarenským autom

Naše chladiarenské auto spĺňa všetky potrebné predpisy na prevoz potravín a zabezpečí, že aj počas letných mesiacov Vám tortičku privezieme s chladnou hlavou.

Svadobný inventár a zdobenie Candy baru

Nelámte si hlavu, kam uložiť naše koláčiky. Na požiadanie Vám vhodné etažéry radi zapožičiame.